Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę wynajmu aut osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę i współczesne oraz niezawodne modele samochodów. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny prowadzonej przez nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych kontrahentów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum i akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających kontrahentów. Wobec tego też przygotowaliśmy obszerną propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie carsprint.pl.

Do kogo kierujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym autem.

Cena wypożyczenia auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezmiernie przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną i kompleksową ofertę wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy ogromne doświadczenie w branży oraz bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest kompletne zadowolenie i satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

To właśnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też otrzymać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub ewentualnie wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *