Jakim sposobem przygotować figurę na lato?

Posiadanie chudej oraz wysportowanej figury jest zamysłem dla dużej grupy osób, niemniej jednak nie każdemu udaje się zachować właściwy rygor ćwiczebny oraz dietetyczny. Od czasu do czasu nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która pozwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W stereotypowej wersji wykonuje się ją przez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a również daje bardzo porywające rezultaty.

Czym jest liposukcja kawitacyjna?
Tradycyjna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, gdyż potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od szablonowej tym, iż nie żąda trudnej interwencji chirurgicznej, a w dodatku przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o wiele szybciej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku schematycznej liposukcji wolno wykonać zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, które mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest niesłychanie bezpieczny, a rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno zrealizować od kilku do kilkunastu takich zabiegów, z jakich każdy trwa około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

Jak sprawić, żeby ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby również dbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, aby podkreślić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na znacznie bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze i bardziej wysportowane. Jeżeli będzie kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty liposukcji kawitacyjnej, a także opalania natryskowego. Proponujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły można odszukać na naszej oficjalnej witrynie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *