Dom seniora Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet detal tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność i empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością ustawienia własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – z jakiej przyczyny warto?

Miejsce to całkowicie pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie doskonali, empatyczni, pomocni opiekunowie, jednak też wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego, fachowego wyposażenia medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez zawodowców, a właściciel firmy kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy także różnorodne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, aby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Wielka powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu oraz otwartości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz punktów sprzedaży oraz miejsc usługowych.

Więcej na rezydencja-milanowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *